Keď sa povie láska, alebo šťastného Valentína Vám

Autor: Gabo Németh | 14.2.2011 o 6:40 | (upravené 14.2.2011 o 7:13) Karma článku: 2,49 | Prečítané:  442x

Aké krásne, keď sa vypovie slovo láska. Do ticha zaznie toto očarujúce slovo ako šum rieky, ktorá tečie dolu prúdom. Zrazu máme pocit, že láska je čosi čisté, oslobodzujúce, čosi, čo v srdci hniezdi ako vták a prináša zároveň jar. Novú jar rozkvitnutých túžob, milovať a byť  milovaný.

Láska je tým pravým liekom, liekom na všetko. Ak lásky je nadostač, postupne príde všetko i šťastie i zdravie. Dlho som tápal a hľadal tú pravú lásku. Bol som sám, osamelý, ale pritom neprestával som dúfať, že raz sa moje srdce naplní láskou a šťastím zároveň.

A stalo sa. Som šťastný a milovaný. Až teraz vídím, cítim, čím je svet bez lásky. O čo je človek ochudobnený, keď nie je milovaný. Preto zo srdca všetkým želám, nech sa vaše sny o šťastí  každému naplnia ako studňa živou vodou. Dnes sa ako si viac vraví a skloňuje meno láska. Láska tak čistá a úprimná, Láska priama  a vždy očarujúca. Niekedy sa človek nazdáva, že ňou prekoná i nemožné,  prekoná i vlastný tieň.Preto lásku želám všetkým Vám.

Láska nepozná hranice. Spája a nikdy nerozdeľuje. Môže, alebo mohol by existovať svet bez lásky? Na túto otázku je ľahká odpoveď. Svet bez lásky nemôže existovať. Pokiaľ budú ľudia žiť, láska vždy bude, bude sa nás dotýkať v každej svojej forme. A vždy bude prichádzať s pocitom, že láska je tým pravým liekom na všetko. Tam kde je láska, tam je vždy šťastie, porozumenie.

Preto všetkým svojím čitateľom želám šťastného Valentína. Nech láska je tou pravou studňou pre všetkých, nech každý pocíti, čo je láska, keď srdce bije ako zvon. To je to pravé znamenie, že človek je šťastný.

Tak šťastného Valentína všetkým Vám.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

NDS priklepla Doprastavu zákazku bez súťaže, postaví privádzač do Žiliny

Združenie k výstavbe úseku diaľnice D1 Hričovské Podhradie - Lietavská Lúčka za 427,2 milióna eur si pribalí aj zákazku za 23,5 milióna.

EKONOMIKA

Firmy nutne potrebujú ľudí, z Ukrajiny im ich vláda dovoliť nechce

Richter hovoril o možnosti vpustiť na náš pracovný trh ľudí z tretích krajín.

EKONOMIKA

Právnici, ktorí radili pri predaji Eurovey a príchode Číňanov

Právnické firmy ukázali top obchody, pri ktorých radili.


Už ste čítali?