Rytmus s inteligenciou houpací koník a Česko-Slovenská SuperStar

Autor: Gabo Németh | 26.4.2011 o 8:08 | (upravené 26.4.2011 o 9:01) Karma článku: 7,98 | Prečítané:  1205x

To, čo sa stalo na včerajšej Česko- Slovenskej SuperStar, v podaní speváka menom Rytmus, je viac než zarážajúce. Prinajmenšom núti človeka zamyslieť sa, či je Rytmus, ten správny človek v porote.

Spevák, ktorý sa venuje repu, je kontroverzný v samotných svojich výrokoch. To i potvrdil včera, keď vo finálovej časti Česko- Slovenskej SuperStar zámerne skomolil meno Simony Feckovej, keď mal vysloviť meno toho, kto má z tejto speváckej súťaže vypadnúť. Meno Simona Fecková tak vyslovil Simona Fucková. Dostal tak do nepríjemnej situácie speváčku ako takú, za čo sa i po vyzvaní Leoša Mareša ospravedlnil.

Až ma udivuje, ako môže jeden dospelý človek, k tomu spevák, ktorému sa darí, tak to znemožniť osobu. Samotný spev mne, osobne, a celkové vyjadrenie, v bežnom živote speváka Rytmusa, mi dvakrát nie je po vôli. Každý z porotcov by mal vedieť, čo si môže a čo nemôže dovoliť. Spevák Rytmus však včera prekročil pomyselnú čiaru a poriadne to pohnojil. Scenárista programu určite z neho teda nemal radosť.

Rytmus potvrdil jedno, navždy ostane taký, aký je vo svojich pesničkách, viac menej kontroverzný. Totiž s inteligenciou sa človek rodí a to je viac menej veľká pravda. Od prvej chvíle sa mi Rytmus nepozdával ako porotca, iba človek čakal kedy jeho inteligencia vybuchne a prinesie druhú Nagasaki. Na včerajšie Česko- Slovenskú SuperStar sa nedalo pozerať. Rytmus svojím vyjadrovaním skazil všetko. Jednak urazil samotnú speváčku Simonu Feckovú a jednak zaskočil všetkých nemiestným vyjadrením, čo by sa nemalo stávať. Preto si nemyslím, že Česko-Slovenská SuperStar je naozaj Star. Od tohto prívlastku má ďaleko, veľmi ďaleko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Nesledujeme mohutnú wagnerovskú operu, skôr reláciu o varení

Každý bude trochu nespokojný.


Už ste čítali?