Má, či nemá, Adela končiť?

Autor: Gabo Németh | 16.8.2011 o 6:27 | (upravené 16.8.2011 o 10:27) Karma článku: 4,10 | Prečítané:  681x

Otázka na telo. A žiadna baba tu nie je. Ale predsa. Je tu, práve ona, Adela. O nej je reč. Môj článok, berte, ako raňajší monológ, alebo lepšie dialógy s Adelou.

O Adele Banášovej sa už toľko popísalo, toľko navravelo a Adela je tu, vždy medzi nami. Tak ako patrí ku každému ránu moja šálka kávy, tak neskutočne ku každému ránu patrí Fun rádiou a Adela. Nesmierne som ti túto babenku obľúbil, za jej štýl moderovania vo Fun rádiou, za jej humor, za jej občasné brebty, ktoré k rádiu a jeho moderovaniu patrí. Bez Fun rádia a Adely, u mňa ráno neexistuje.

Položil som si preto otázku. Čím je Adela Banášová? Čím priťahuje toľko ľudí k rádioprijímačom? Prečo ju miluje celý národ, miluje a nenávidí showbiznis? Konkurencia nespí to je jasné. Avšak Adela, vždy ostane Adelou Banášovou, tým čím na ozaj táto moderátorka naozaj je. Jej humor je mi neskutočne blízky a najmä, ak pri moderovaní si vie utiahnuť aj zo seba, to len dáva akýsi punc tejto výnimočnej žene - moderátorke Adele Banášovej.

Prešla mnohými súťažami, ktoré úspešne moderovala, bola tým zlatým klincom každej Superstar, alebo Let´s Dance. Vždy vedela vytvoriť, dobrú atmosféru, navodiť to správne gro a hrať pritom rolu nambrvan. Samozrejme nie všetko je Adela Banášová. Nie všetko je Adela. Ale uznajte sami, ak akýsi program moderoval ktosi / v tom prípade Tina posledné Superstar /, vždy ju porovnávali s Adelou. Rečičkami: Tak toto nie je moderovanie Adely Banášovej. Ani nemôže, pretože Tina ostane vždy Tinou a Adela má svoj nezameniteľný moderátorský šarm, ktorým vie všetkých do jedného zaujať .

Súkromie Adely Banášovej, nech je jej vlastným súkromím, do toho sa nerado vŕtať, či rozoberať ho. Rozchody vždy bolia a návraty k láske, ako takej sa tým stávajú oveľa šťastnejšie a bohatšie. Ani bulváru neprináleži, vrtať sa do súkromia menších, či väčších celebrít. Aj, keď je to ich každodenný chlieb, ktorý však nemusí vždy nasýtiť.

Preto zaželajme, Adele, nech sa jej darí, či v súkromí, či v profesionálnej oblasti. Pretože jedno je isté. Adela Banášová je a bude iba jedna. V žiadnom prípade Adela nie je na konci, je na novej ceste, ktorou sa znova začína prebúdzať, ozývať, a dávať najavo svojmu publiku, svojim poslucháčom, že je opäť tu. Tak, nech sa ti, Adela, darí.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy


Už ste čítali?