Bez servítky o farmárke Jane Frčkovej

Autor: Gabo Németh | 18.6.2012 o 18:29 | (upravené 24.6.2012 o 10:33) Karma článku: 6,17 | Prečítané:  540x

Tešiac sa z faktu, že víťazom Farmy sa stal Rado, som sa tešil na kulinársky program Bez servítky, kde variť mali práve farmári. Domnieval som sa, že aspoň tento program bude plný pohody, priateľstva a zdravej komunikácie. Nadôvažok, som bol zvedavý, kto ako varí.

www.googleobrazky.skwww.googleobrazky.sk

Opak však bol pravdou, keď svoje prim pri stole začala hrať Jana Frčková. K úcte k ženám, ako takým, musím povedať, mne inteligencia u Jany Frčkovej chýbala. Pri každom varení, keď varil Tomáš, Roman, či Ľuboš, no najmä, keď varila Jarmila, sa správala Frčková osočivo a nekorektne. Vôbec, útoky na Jarmilu z jej strany, sa mi nepačili. Bolo viditeľne, že zámerne slovne  útočila a chcela byť hviezdou programu Bez servítky. Bolo to nechutné, miestami, až ponižujúce, ako sa správala k Jarmile.

Nechcem Jarmilu brániť, ale ak  Frčková, mala proti nej čosi, nemusela s tým tak  výjsť na bubon. Mohla jej to povedať miernejšie, inak, alebo to povedať  medzi štyrmi očami. Celá relácia Bez servítky s farmármi, bola v jej réžii a jej  hluchých rečí. Nebola to relácia o varení, to podstatné  bolo u v rukách Frčkovej. Akoby sa chcela pred verejnosťou ukázať, jej rečnícky výstup sa stával, čím ďalej, tým trápnejší.

A k sa pridá k tomu fakt, že Farma na komerčnej televízii Markíze bola plná intríg, dvojtvárnych ľudí, falošných, až  sa človek neprestával diviť. Čakal som od programu Bez servítky s farmármi, čosi viac. Žiaľ, dočkali sme sa iba sóla, hereckého výkonu  novodobej herečky Jany Frčkovej, ktorá mi bola proti srsti.

Takto sa  inteligentne pred obrazovkou nespráva žiadny človek. Dosť smutný fakt, na takúto sympatickú ženu, akou určite táto žena je. Ak chcela vrátiť Jarmile údery z farmy, takto to urobila veľmi nešikovne. A domnievam sa, že v očiach divákov Frčková, klesla na bod mrazu a vykreslila sa ako panička z farmy. Nič viac a nič menej.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Rezník z TASR by bol v RTVS pre poslancov schodnejší než Mika

Bývalá šéfka Markízy Zuzana Ťapáková sa po kauze Evka ako kandidátka na riaditeľku RTVS už nespomína.

KULTÚRA

Tajná služba si objednala vraždu. Na film Únos bolo treba odvahu

Politické trilery u nás nevznikajú.

ŠPORT

Spieva si Marleyho, dá si pivo. Ako Sagan trénoval v horách

Sagan sa pripravoval inak ako súperi.


Už ste čítali?