Zorbova noc plná vášne U Krásnej Laily

Autor: Gabo Németh | 9.1.2014 o 11:40 | (upravené 10.1.2014 o 11:12) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  228x

Mesto sa ponorí do svetiel pouličných lámp, je noc ako zo železa, akoby dávno zhrdzavela, iba vybrúsené hviezdy na diamant žiaria s čistým svedomím pre vlastnú spoveď. Hviezdy sa nikdy tmy neboja.

Mesiac hrá silnému vetru do karát, rozsvieti z ničoho nič oblohu na iskru, mrakmi prejde  záblesk blesku, tú predzvesť búrky, ktorá sa ženie týmto okolím dosť často. Silný vietor rozvíri lístie a jeseň sa v túlavých topánkach pod oknami blíži ako nevítaný hosť. Novembrová prítomnosť a chlad pod nechtami sú svedkami búrky, v tak sychravý čas. Hviezdy sa vpíjajú do oblohy ako vyrajcované šlapky z neďalekého bordelu U Krásnej Laily, ktorý Zorba Gaster vlastní, Zorba je príliš opatrná šelma na to, aby sa to dozvedelo široké okolie, je  zviera, mafián veľkého kalibru. Keď sa presťahoval na ulici Avenue street 23, nikto z podnájomníkov to nečakal, priznám sa ani ja.

Zatiahnem  záves a pozriem  sa na hodinky,  je presne dvanásť. Stojím za závesom a hľadím mrazivej noci do tváre, som presvedčený, akože sa volám Zino, za pár minút sa dvere na chodbe otvoria  a on vkročí do svojho bytu. Všetci vieme kto je Zorba Gaster, najviac ja. Karty sú  rozdané, osud sa točí ako ruská ruleta, vzal nám veľa, ale i veľa dal. Je devätnástého novembra tisícdeväťsto devädesiat sedem.

Noc, ktorá si veľa pamätá.

 

- Kurvy, točte sa, kým som tu. Za kúsok  nehy je môj hrad, váš dom. -  vykríkne Gaster uprostred baru, z pravého vrecka vyberie peňaženku a hodí doláre do vzduchu. Bankovky letia nad jeho hlavou, v miestnosti nóbl podniku sa nesie kráľova nadnesená radosť. Bar u U Krásnej Laily oslavuje. Gaster si vždy dôvod na oslavu nájde, raz je to kvôli dobrému biznisu s drogami, inokedy pre dobrý kšeft, alebo len tak, keď sa krásne ženské túlia k nemu a on sa rozplýva ako vietor v povetrí. Sadne si, pristúpi k barovému pultu  a pritiahne si ju k sebe. Má zvláštne čierne oči, akoby v nich spala havrania noc, sú tajomné, priťahujú ho ako magnet, skrývajú to, čo sám nedokáže pomenovať.

Gina je jednoducho Gina, žena ako sa patrí.

Krásne blond vlasy, tvár ako bábika, stvorená na obraz pre Moneta, Salvádora Dalího, stvorená proste pre Zorbu Gastra. Tuho si ju privinie k sebe, zahľadí sa do jej výstrihu, chytí ju za boky, silno jej stisne zadky, nemôže  si nevšímnúť jej štíhle nohy v krátkej minisukni, sú ako od Boha, fantastické, priam božské. Jednou rukou drží pohár so šampanským, pozrie sa do jej očí a napije sa.

- Neskôr ťa zavediem do Červeného salónika a pretiahnem. Ale teraz bež k tyči, zarábať peniaze  pre kráľa.  -  povie hrdinsky ako vždy. Gina nemá na výber.

Len čo k tyči  pristúpi ozve sa neskutočný aplauz mužov. Krištálové lustre osvetľujú Ginine krivky, sála burácala, na jej striptíz sa tešia všetci, najmä Zorba. Patrí mu, Gina je iba jeho. Miluje ju, hoci je drsný chlap, byť šéfom mafie, stáť rovno na zemi, neukázať strach a byť  nežný k Gine, to patrí k imidžu gangstra, akým Zorba je. - Máš krásne telo, Gina, zdvihne pohár, usmeje sa na ňu a porozhliada sa po bare. Kúpil  ho pred nedávnom. Dnes mu patrí  iba časť podsvetia, zatiaľ mu to stačí, s jedlom však rastie chuť. Možno zajtra bude patriť k najvyšším šéfom mafie.

Ako to vravieval? - Volám sa Zorba  Gaster, toto meno si dobre zapamätajte, Zorba Gaster. Raz mi bude patriť všetko, ale dnes mu však patrí Gina, jeho Gina. Jej striptíz má úspech, zhodí  zo seba podprsenku a muži ostávajú  v údive. Nádherné prsia s tmavými bradavkami, krása, prsia hodné  modelky... Otočí sa, rozkročí  nohy a nohavičky hodí cez bar, Gaster ich zachytí. Dobre vie, dnes Gina bude jeho. Neprestával na ňu myslieť. - Pokračuj, zlato. - nadvihne pohár a pripije si. Na tvoju krásu, miláčik. Pokračuj! -

A potom to príde.

Sadne si na stoličku, roztiahne nohy, položí si ruku na ohanbie a prstami sa začína masírovať. Muži pri stoloch vyskakujú z kože. A Gina plná rozkoše masturbuje, telo sa jej vlní, nadnáša sa v pravom nefalšovanom orgazme, vzrušene vzdychá a prežíva tieto okamihy naplno.

Stojí pri barovom  pulte s pohárom v ruke a rozmýšľa. Aká je sexi.

Má všetky prednosti  krásnej dokonalej ženy, to má na nej najradšej. Keď skončí vyslúži si potlesk, aký žiadny Zorbov podnik ešte nezažil. Prisadne si k nemu na stoličku k barovému pultu a rozpráva sa s ním. Odteraz sa stáva jeho spoločníčkou na dlhé večery vo dvojici. Len, čo príde ten správny okamih, zoberie kľúče od Červeného salónika, chytil ju za ruku.  - Poď! - povie tak jasne, že nemôže odolať. To, čo sa deje neskôr za dverami salónika, je vecou iba samých dvoch, v tú noc i steny od vzrušenia vzdychajú. Gina sa  miluje so Zorbom ako o život, sama však ešte  nevie, čo ju čaká.....,

 

 

poznámka : Poviedka je fikciou, fantáziou autora.

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

KOMENTÁRE

Politika ako Danko nikto nechce, demokrati ani oligarchovia

Definitívny politický pád Danka sme sledovali v priamom prenose.

EKONOMIKA

Štát otočil, vyššie dôchodky zaručí len na štyri roky

Prečo novinka bude trvať len istý čas, nie je jasné.


Už ste čítali?